konteineriu-nuoma

Aplinkos tvarkymas ir konteinerių nuoma

Kiekvienas norime gyventi jaukioje bei estetiškai patrauklioje aplinkoje, tad šiukšlių tvarkymo problema tampa aktualiu klausimu didelei visuomenės daliai. Nors yra išties nemažai atliekų eksploatavimo galimybių, itin sparčiai populiarėja užsakomoji atliekų konteinerių nuoma. Tokia konteinerių nuoma tampa paklausia paslauga tiek tarp privačių vartotojų, tiek tarp įvairių veiklos sričių firmų. Nepaisant aukšto populiarumo rinkoje, nemažai žmonių iki šiol nėra susipažinę su nauda, kurią gali atnešti konteineriu nuoma. Taigi, dėl kokių priežasčių verta išbandyti šį atliekų tvarkymo būdą? Kokius šiukšlių surinkimo ir išvežimo privalumus teikia konteinerių nuoma?

Universalumas. Atliekų konteineriai – itin plačios paskirties ir gali būti pritaikyti įvairaus pobūdžio šiukšlių surinkimui: buitinių, pramoninių, cheminių, skirtų antriniam perdirbimui ir kt.  Nors konteineriu nuoma besiverčiančios įmonės visuomet atsižvelgia į būsimų atliekų rūšį bei eksploatacijos sudėtingumą, tačiau dauguma konteinerių yra universalūs ir gali būti pritaikyti skirtingų tipų atliekoms surinkti.  Įmonės, užsiimančios konteinerių nuoma, siūlo tikrai platų pasirinkimo asortimentą, tad tereikia tinkamai įvertinti savo poreikius bei išsirinkti tinkamiausią.

Individualus pasirinkimas. Konteinerių nuoma suteikia labai platų atliekų tvarkymo galimybių spektrą. Neretai užsakovas gali pats pasirinkti ne tik konteinerio talpą ar tipą, bet ir šiukšlių išvežimo grafiko intensyvumą. Taipogi, svarbu nepamiršti, jog firmos, kurių veiklos sritis yra atliekų konteinerių nuoma, klientų pageidavimu pristato ar perveža konteinerius į nurodytą vietą, o pasibaigus sutarčiai – išsiveža.

Patogumas. Sudarius sutartį su įmone, besiverčiančia konteinerių nuoma, patiems nebereikės rūpintis ne tik susikaupusių atliekų surinkimu bei išvežimu, bet ir tolesniu jų rūšiavimu. Kokybiškas surenkamų šiukšlių perdirbimas yra be galo svarbus atliekų eksploatacijos srityje, tad firmos užsiimančios užsakomųjų konteineriu nuoma individualiems ar juridiniams asmenims visuomet stengiasi kuo efektyviau paskirstyti surenkamas šiukšles antriniam žaliavų perdirbimui.

 konteineriu-nuoma

Apie mus

UAB „VRS Rapido“ įkurta 2006 m. Kauno mieste. Pagrindinės įmonės veiklos kryptys - konteinerių nuoma, statybviečių tvarkymas, statybinių atliekų surinkimas, rūšiavimas, perdirbimas, aplinkos tvarkymas. Vystome veiklą pastatų griovimo, sienų pjovimo, betono-gelžbetonio pjovimo, kiaurymių gręžimo deimantiniais įrankiais srityse. Naudojame modernią techniką bei įrangą. Darbus atlieka aukštos kvalifikacijos specialistai.

Kontaktai

  • Jonavos g. 10-24, Kaunas, Lietuva
  • Tel.: +370 37 322757 Faks.: +370 37 322757
  • Tel. mob.: +370 614 23546, +370 62 051904
  • El. paštas: info@vrsrapido.lt