konteineriu-nuoma

Statybinių atliekų surinkimas ir konteinerių nuoma

Konteineriu nuoma – vienas paklausiausių bei mėgstamiausių atliekų tvarkymo būdų Lietuvoje. Nors bene aktyviausiai paslaugomis, kurias teikia konteinerių nuoma užsiimančios įmonės, naudojasi privatūs klientai, pastarųjų populiarumas auga ir tarp įvairių firmų. Atliekų konteinerių nuoma vis dažniau tampa statybomis užsiimančių įmonių sėkmingos veiklos dalimi – taip šios įstaigos taupo ne tik laiką bei pinigus, bet ir optimizuoja darbo spartą. Bendradarbiaudamos su konteinerių nuoma besiverčiančiomis firmomis, statybų įmonės žymiai palengvina patį darbo procesą bei gali nebesirūpinti tam tikrais jo etapais.

Greitas aptarnavimas. Konteineriu nuoma užsiimančios firmos puikiai supranta greito aptarnavimo būtinumą, ypač statybų sektoriuje – juk čia atliekos kaupiasi itin sparčiai ir dideliais kiekiais. Šiukšlių konteinerių nuoma leidžia statybvietėje palaikyti reikiamą tvarką ir negaišti laiko atliekas rūšiuojant bei šalinant patiems darbuotojams. Taip pat svarbu paminėti, jog statybų įmonėms vykdant išties intensyvius darbus bei nuomojantis daugiau nei vieną konteinerį, neretai suteikiamos atitinkamos nuolaidos.

Saugumas. Ne paslaptis, jog statybvietėse lieka nemažai sunkiasvorio metalo laužo, betono luitų ar netgi žmonėms pavojingų cheminių medžiagų atliekų. Tokios statybos darbų metu susidariusios liekanos reikalauja ne tik specialaus išvežimo, bet ir tinkamų laikymo sąlygų iki šiukšlių surinkimo. Įmonės, kurių veiklos sritis yra konteinerių nuoma bei atliekų eksploatavimo paslaugos, visuomet pasirūpina, jog klientams teikiami konteineriai būtų patvarūs, sandarūs bei pritaikyti net ir potencialiai pavojingoms medžiagoms. Taipogi, konteineriu nuoma užsiimančios firmos gali užtikrinti statybinių atliekų transportavimo saugumą – tai itin svarbu, kai konteineriai yra užpildyti sunkiomis ar chemiškai pavojingomis medžiagomis.

Aplinkos tvarkymas. Labai dažnai statybų įmonių darbas nesibaigia visiškai įrengtu architektūriniu objektu – tuomet pastarųjų dar laukia ilgas ir nemažai finansinių bei žmogiškųjų išteklių reikalaujantis statybų vietos tvarkymo procesas. Konteineriu nuoma besiverčiančios firmos gali pasirūpinti ne tik įprastine atliekų konteineriu nuoma, bet  ir aplinkos tvarkymu pasibaigus statybinei veiklai. Surinktos atliekos yra išvežamos rūšiavimui, perdirbimui, o esant poreikiui – ir nukenksminimui, o statybvietė paliekama idealios būklės.

konteineriu-nuoma

Apie mus

UAB „VRS Rapido“ įkurta 2006 m. Kauno mieste. Pagrindinės įmonės veiklos kryptys - konteinerių nuoma, statybviečių tvarkymas, statybinių atliekų surinkimas, rūšiavimas, perdirbimas, aplinkos tvarkymas. Vystome veiklą pastatų griovimo, sienų pjovimo, betono-gelžbetonio pjovimo, kiaurymių gręžimo deimantiniais įrankiais srityse. Naudojame modernią techniką bei įrangą. Darbus atlieka aukštos kvalifikacijos specialistai.

Kontaktai

  • Jonavos g. 10-24, Kaunas, Lietuva
  • Tel.: +370 37 322757 Faks.: +370 37 322757
  • Tel. mob.: +370 614 23546, +370 62 051904
  • El. paštas: info@vrsrapido.lt