Privatumo politika

„Vrs rapido”, UAB. gerbia savo klientų ir kitų fizinių asmenų, kurių asmens duomenis tvarko, teisę į privatumą bei duomenų apsaugą, todėl stengiasi užtikrinti tinkamą mūsų tvarkomų asmens duomenų apsaugą ir saugumą.
 

Užpildydami kontaktų formą sutinkate, kad esate informuotas/a, kad galite bet kada atšaukti savo sutikimą išsiųsdamas/a laišką el. pašto adresu info@vrsrapido.lt

Užpildydami kontaktų formą sutinkate, kad užklausoje pateikti duomenys būtų renkami ir tvarkomi tiesioginės rinkodaros tikslais.

Galite bet kada atšaukti savo sutikimą išsiųsdamas/a laišką el. pašto adresu info@vrsrapido.lt

Slapukų politika

Mūsų tinklapyje yra naudojami slapukai (angl. cookies), todėl paaiškiname, kaip jie veikia bei kaip galite juos pašalinti.

Slapukai – tai nedideli informacijos failai, kurie leidžia interneto svetainėms išsaugoti vartotojo naudojimosi interneto svetaine įpročius. Įprastai slapukų rinkmenos įrašomos į vartotojo įrenginį ir vartotojui sugrįžus į interneto svetainę, jam pritaikomas turinys pagal jo poreikius ir ankstesnius pasirinkimus.

Mūsų naudojamuose slapukuose nėra jokių asmeninių vartotojo duomenų ir jie nėra naudojami atpažinimo tikslais. Informacija, surinkta naudojant slapukus, mums tarnauja mūsų tinklapio naudojimo statistikos analizei.

Visa informacija apie mūsų tinklapyje naudojamus slapukus, jų galiojimą bei naudojimo tikslus pateikiama lentelėje žemiau.

Slapuko pavadinimasSlapuko aprašymasĮrašymo momentasSesijos trukmė
PHPSESSIDŠis slapukas yra sukurtas PHP programoms. Slapukas išsaugo ir identifikuoja unikalų vartotojo seanso ID, kad būtų galima valdyti vartotojo sesijas svetainėje. Slapukas yra seanso slapukas ir bus ištrintas uždarius visus naršyklės langus.Pradėjus naršyti svetainėjeBaigus naršyti svetainėje
_GRECAPTCHA„Google Recaptcha“ paslauga nustato šį slapuką, kad nustatytų robotus, kad apsaugotų svetainę nuo kenkėjiškų šiukšlių atakų.Pradėjus naršyti svetainėje6 mėn.
    
    
    
    
    
    

Standartiniai naršyklių nustatymai leidžia priimti slapukus, tačiau vartotojas gali nustatyti savo naršyklę taip, kad slapukai nebūtų priimami. Atlikus šiuos nustatymų pakeitimus kai kurios tinklapio dalys gali visai neveikti arba veikti netinkamai. Mobiliųjų įrenginių vartotojai, norėdami išjungti slapukų rinkimą, turėtų vadovautis įrenginio nustatymais.

Išsamesnės informacijos apie slapukus rasite www.aboutcookies.org

Užpildykite užklausos formą ir
susisieksime su Jumis

2024 © „Vrs rapido”, UAB. Svetainės puslapių visos teisės saugomos.